Zumbucca - ergonomické nosiče pre deti

Prvý slovenský výrobca plneprackových, šatkových, rastúcich, ergonomických nosičov pre deti. Nosiče sú vyrábané samozrejme ručne a dušu im vdychuje samotná autorka Zuzka.


 

ZUMBUCCA

ZU – znamená Zuzka a symbolizuje autorku nosiča.

M - charakterizuje ergonomickú polohu nožičiek detí pri nosení.
BUCCA – je pôvodne latinské slovo a v preklade znamená tvár, líce, ústa. Jeho použitie v názve symbolizuje jednu zo základných zásad ergonomického nosenia detí – nosenie „tvárou v tvár“

Obrazne povedané, ZUMBUCCA znamená – „Zuzka nosí tvárou v tvár!“ 


 

 

,,V našej práci nechceme skĺznúť do manufaktúry a vo svojej práci fungovať ako pásová výroba. To je dôvod, prečo som ja sama (autorka nosiča) začala šiť každú Zumbuccu ako originálny kúsok a v tejto myšlienke aj naďalej pokračujem s našimi ďalšími šikovnými mamičkami. Šitie je naše hobby, práca, radosť aj vášeň. Tvoríme s chuťou a láskou pre potešenie Vás a Vašich detičiek :)"

 

 

Viac sa dočítate tu:

http://srdcenasrdci.blogspot.sk/2016/05/rysovanie-operny-spev-zumbucca-x-vsetko.html

pokračovanie článku:

http://srdcenasrdci.blogspot.sk/2016/04/rysovanie-operny-spev-zumbucca-x-vsetko_12.htmlPrejsť na produkty...

 

Návody

ZUMBUCCA - slovenský hand made ergonosič na nosenie detí.

Je výškovo aj šírkovo nastaviteľný, vhodný od 4-6 týždňov do cca 3 rokov (3,5kg - max. 20kg). Poloha nožičiek je v tzv.polohe M, ktorá podporuje správny vývoj kĺbov a správne držanie chrbtice.
Chrbtová opierka poskytuje dokonalú oporu chrbtici dieťatka. Mäkká výplň v okolí nožičiek zabezpečí dieťatku pohodlie a netlačí ho. V hornej časti sa nachádza zrolovaná kapucňa na fixáciu hlavičky, ak dieťatko v nosiči zaspí. Je nastaviteľná.
Dieťatko môžete nosiť vpredu, na chrbte a dokonca aj na boku. Vďaka dostatočne dlhým popruhom je vhodná na akýkoľvek typ postavy.
Popruhy si môžete pre pohodlnejšie nosenie na chrbte aj prekrížiť.


Materiál: 100% bavlna/šatkovina.


Rozmery:

Výška bez bedrové pásu: 32-44 cm
Šírka chrbtovej časti v mieste bedrového pásu: 27-43cm
Šírka popruhov - 8cm
Dĺžka bedrového pásu - 65-150 cm


Prečo Zumbucca?

1. Originalita. Každý nosič je originál a neexistujú dva rovnaké. Je možnosť zvoliť si dizajn podľa vlastných predstáv, a teda nosič je šperkom nosiacej mamičky. V ponuke je: šatkový, bavlnený, vyšívaný, s motívom kresby...)
2. Variabilita. Zumbucca je výškovo a šírkovo nastaviteľná, vhodná od 4-6týždňa do cca 3 rokov, teda stačí jeden nosič na celé obdobie nosenia.
3. Doplnky. Ako jediný nosič ponúka možnosť výroby doplnkov (kapsička na bedrový pás, slintáčiky, vrecko na nosič, mini Zumbuccka) v rovnakom dizajne a vytvorenia tak štýlovej sady.
4. Ergonosič Zumbucca spĺňa medzinárodnú a kvalitatívnu normu pre ergonomické nosiče EN 13209-2:2015.
5. Kúpou tohto výrobku podporujete slovenského výrobcu.

 

 

DÔLEŽITÉ: Pred prvým použitím nie je potrebné nosič prať, nakoľko je od výrobcu expedovaný vypraný a nažehlený. Pri znečistení odporúčame nosič prať ručne alebo v pračke na 30ºC. Používajte program na jemnú bielizeň alebo program na ručné pranie. Pracky majú byť pri praní zapnuté.Pri praní v pračke odporúčame vložiť nosič do vrecka na jemnú bielizeň.

Odstreďovanie na najnižších otáčkach. Nesušiť v sušičke.Nebieliť, nečistiť chemicky, používať aviváž. Žehlenie v prípade potreby na najnižšej teplote.

 

TIP: Žehlenie je jednoduchšie, ak nosič nie je po praní ešte úplne vysušený.

TIP: Používajte chrániče na popruhy, predídete tak zbytočnému znečisteniu.

TIP: Používajte jemné pracie prostriedky vhodné na detskú bielizeň.


Nosenie vpredu:Nastavovanie chrbát 1:Nastavovanie chrbát 2:Nastavovanie kapucnička

 

 


Copyright 2016 - 2024 © babysatky.sk