Šatky Natibaby

Natibaby je popredný poľský výrobca kvalitných a cenovo dostupných babyšatiek na nosenie detí aj novorodencov, tiež populárnych Ring Slings a ďalšieho sortimentu pre deti a mamičky.

 

Výrobou sa začal zaoberať už pred rokom 2009. V ponuke nájdete modely pre nenáročné mamičky ale aj tie, ktoré si potrpia na kvalitu. 

 

Svoje produkty vyrába v sériách, ktorých edícia sa nemusí vždy opakovať. V prípade záujmu o akýkoľvek model v ponuke výrobcu Natibaby nás neváhajte kontaktovať.

 

Tkané šatky NATIBABY sú veľmi populárne a nazývajú sa Nati. Tieto šatky Vám umožňujú dosiahnuť pohodlie pri nosení dieťaťa hneď niekoľkými spôsobmi: na hrudi, na chrbte a na boku.

 

Šatky sú príjemné na dotyk a poskytujú vysoký komfort pri nosení. Vyrábajú sa v Európskej únii podľa patentovanej technológie NATIBABY. Šatky majú certifikát o bezpečnosti.

 

Hlavnou výhodou šatiek NATIBABY sú: stabilita pri nosení aj tých najmenších detičiek vo zvislom smere s rovnomerným rozložením záťaže na obe ramená.

 

Za zmienku istotne stojí, že šatky NATIBABY v rámci zlepšovania sa zhromažďujú názory zákazníkov v EU i Spojených štátov.

 

Všetky produkty si môžete uviazať sami bez pomoci inej osoby. Mamičky potvrdzujú, že je to rýchlejšie a jednoduchšie, než očakávali.

 

Viac o Natibaby si môžete prečítať tu.

 

Nenašli ste požadovaný produkt tohto výrobcu v našom E-shope? Neváhajte nás kontaktovať  tu a my pre vás radi zabezpečíme všetko potrebné.

 

Dodacie doby neskladových produktov sú závislé od konkrétneho modelu. Radi Vám ich na požiadanie upresníme.Elastické šatky Natibaby

Prejsť na produkty

NATIBABY


Copyright 2016 - 2024 © babysatky.sk