Novinky
Platba kartou

U nás môžete platiť aj kartou

viac
Nečakajte na hromadku - šatky ihneď

Vybrané modely šatiek výrobcov DIVA ESSENZA, NATIBABY, LENNYLAMB, YARO, Sensimo ale aj Luluna Vám dodáme kedykoľvek aj individuálne, bez poplatkov za dopravu a potreby čakania na uzavretie hromadnej objednávky. Alebo si...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Šatky na nosenie detí Beloved Slings

Beloved Slings - šatky, ktoré jednoducho musíte milovať

 

 

Rodinná firma z Wroclawi, ktorá sa už šesť rokov venuje výrobe šatiek na nosenie detí sa doposiaľ venovala produkcii známych, cenovo veľmi dostupných šatiek Little Frog. V druhej polovici roka 2017 sa však rozhodli predstaviť novú značku - Beloved Slings, ktorú môžeme pokojne zaradiť do kategórie vysoko kvalitných žakárových šatiek.

 

 

V zásade sa jedná o 100% bavlnené produkty, ktoré budú časom obohacované aj o rôzne prímesy. Hlavnou myšlienkou značky Beloved Slings je výroba šatiek, ktoré budú zákazníci milovať a stanú sa "My Beloved" :).

 

Takže šatky budú v našom prípade navrhnovať samotní zákazníci (prvý koknkurz prebehol v septembri 2017) To isté platí pre ľudí v komunite v procese hľadania názvov, pri výbere fotografov a pod. 

 


Staňte sa teda aj vy s nami Beloved! :)

 

 

Beloved šatky
Prejsť na produkty...
Copyright 2016 - 2020 © babysatky.sk