Šatky Diva Milano

DIVA Milano sú pohodlné šatky a ergonomické nosiče pre novorodencov aj batoľatá. DIVA šatky a nosiče vám dávajú mobilitu a slobodu pre aktívny život i po narodení dieťaťa.


DIVA Milano šatky sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku, srdci svetového módneho priemyslu. Kvalitná bavlna, optimálny počet hrúbka a nití, vzory a farby vyvinuté profesionálnymi dizajnérmi v Miláne - to sú vlastnosti, ktoré robia z produktov Diva pohodlné šatky a zároveň módne doplnky, s ktorými budete vyzerať skvele každý deň.

 

Továreň, ktorá vyrába šatky DIVA má 30-ročnú históriu vo výrobe domácich textílií. Je dodávateľom pre mnohé svetoznáme módne domy (medzi inými aj Versace a Armani). Diva Milano prichádza 2x ročne s novou kolekciou vzorov a farieb. 

 

Kľúčové vlastnosti šatiek DIVA:

 • Unikátne priečne tkaná látka s optimálnou hrúbkou, špeciálne navrhnutá na prepravu detí.
 • Európska tvorba a produkcia - všetky modely a farby sú vyvíjané profesionálnymi dizajnérmi v Miláne
 • Továreň, ktorá vyrába šatky DIVA má 30-ročnú históriu výroby domácich textílií pre mnohé svetoznáme módne domy.
 • Vyrobené z kvalitnej bavlny a iných prírodných materiálov, plne v súlade s Öko-Tex® štandardnom testovaním 100% kvality.
 • Pri výrobe šatiek Diva Milano sa používa výlučne egyptská bavlna. To je najlepší a najdrahší typ bavlny s predĺženými vláknami, zvyčajne používanej  pri výrobe posteľnej bielizne a odevoch luxusných značiek ". Často v zmesi s hodvábom. Táto bavlna produkuje dlhé, tenké vlákna, ktorá sa nežmolia. Tkanina je ľahká ale pevná, hodvábna a mäkká. Pri správnej starostlivosti vydržia šatky z egyptskej bavlny niekoľko dekád, čo odôvodňuje vyššiu cenu.

Rozsiahly výber farieb, vzorov a materiálov.

 • Mäkkosť ihneď po vybalení - dostatočne šetrné k novorodencovi so špeciálne navrhnutým reliéfom tkaniny s cieľom zabezpečiť plnú oporu i pre ťažšie deti.
 • Perfektná "priedušnosť" pre absolútne pohodlie aj cez leto.
 • Gramáž Diva Milano tkaniny sa pohybuje okolo 200-220 g/m2 v závislosti od zmesi. Zdôrazňujeme, že vzhľadom k nižšej hmotnosti egyptskej bavlny Diva Milano poskytuje lepšiu oporu v porovnaní s tkaninami podobnej gramáže vyrobených z bežnej bavlny.

 

DIVA Essenza

Diva Essenza je nová línia cenovo výhodných šatiek navrhnutých v Taliansku a vyrobených v Indii.

 

Diva Essenza sú detské šatky a Ring Slings s:

 • vzormi vyvinutými v Taliansku;
 • permanentná zásoba vybraných modelov a široký výber farieb;
 • vysoká kvalita a starostlivo vyberané ISO-certifikovaní výrobné fabriky;
 • priaznivá cena.

Tieto vysokokvalitné šatky sú vyrobené z nalepšej indickej bavlny, farbené nezávadnými farbivami v ISO-certifikovanej továrni s 30 ročnou históriou (rovnako ako náš výrobný podnik v Taliansku).

Materiál je 100% bavlna strednej gramáže so špeciálnym mechanickým predčistením, aby boli šatky mäkké hneď po vybalení z krabice. Sú vhodné rovnako pre novorodencov ako aj batoľatá. Toto je ten správny produkt pre tých, ktorí hľadajú jednu šatku pre celé obdobie nosenia bábätka za prijateľnú cenu.

Gramáž Diva Essenza 100% bavlnenej tkaniny je 250 g/m2, bavlna+ľan 255 g/m2.

 

Nenašli ste požadovaný produkt tohto výrobcu v našom E-shope? Neváhajte nás kontaktovať  tu a my pre vás radi zabezpečíme všetko potrebné.

 

Dodacie doby neskladových produktov sú závislé od konkrétneho modelu. Radi Vám ich na požiadanie upresníme.

 

 

 

DIVA MILANO Products

Prejsť na produkty

          DIVA


Copyright 2016 - 2024 © babysatky.sk