Novinky
Platba kartou

U nás môžete platiť aj kartou

viac
Nečakajte na hromadku - šatky ihneď

Vybrané modely šatiek výrobcov DIVA ESSENZA, NATIBABY, LENNYLAMB, YARO, Sensimo ale aj Luluna Vám dodáme kedykoľvek aj individuálne, bez poplatkov za dopravu a potreby čakania na uzavretie hromadnej objednávky. Alebo si...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Luluna šatky na nosenie detí

Luluna je pomerne nový výrobca na poli nosiacich šatiek, avšak s veľmi skúseným, mladým a perspektívnym tímom ľudí s bohatými skúsenosťami na poli nosenia detí. Šatky sú veľmi príjemné, jemné a nápadité. Určite Vás potešia a dostupnou cenovkou.

Luluna je skupina priateľov, ktorí sa spojili s cieľom realizovať vlastný malý podnik zameraný na výrobu šatiek na nosenie detí. Jednotliví čelnovia majú dlhoročné skúsenosti v nosičskom priemysle. V priebehu rokov sa naučili, ako vytvárať krásne a skutočne unikátne šatky. Milujú to, čo robia, a chcú, aby ich šatky odrážali ich kreativitu a nadšenie pre vec. Veria, že môžu vytvoriť niečo špeciálne - nie len kus látky, ale ešte niečo navyše ... niečo, čo bude mať svoju vlastnú históriu a bude znamenať veľa pre všetky mamičky. Luluna tím má veľa nápadov a inšpiráciu čerpá z rôznych zdrojov. Veríme, že i Vy sa budete vidieť práci Luluna tímu a ich šatkách. Prinášame Vám  šatky plné radosti, lásky s množstvom krásnych spomienok spojených s veľkými momentmi rodičovstva. Pripojte sa k nám a poďme nosiť spoločne.

 

Váš Luluna tím.

 

 

Luluna Slings

Prejsť na produkty

LULUNA

 

Copyright 2016 - 2020 © babysatky.sk