Šatky Fidella

Fidella je nemecký výrobca sortimentu na nosenie detí, ako sú šatky, nosiče, ring Slings ale tiež ďalšieho detského sortimentu.

 

Názov sa skladá z francúzskeho slova ,,fidéliser" (viazať niekoho) a mena dcérky zakladateľov ,,Ella"!

Fidella je tiež výrobcom detskej hojdacej siete NONOMO.

 

Značka Fidella sa vzniklav lete roku 2013.

 

Fidella: ,,Tešíme sa, že môžeme pre rastúcu komunitu ,,nositeľov" dodávať stále nové ascinujúce vzorov šatiek a nosičov".

 

Všetky naše babyšatky sú od výroby neuveriteľné mäkké, takže si môžete vychutnať pohodlné nosenie od prvého okamihu. Vzhľadom na kontrolu a výber prírodných materiálov sú šatky Fidella robustné, ale zároveň s pocitom ľahkosti (Plošná hmotnosť: 205-240 g / m²). Zvláštna šírka 80 cm, je veľmi vhodná rovnako na nosenie batoliat (max. 15 kg), ako aj novorodencov.  

 

Šatky Fidella sú vyrobené zo 100% mäkkej organickej bavlny. Kvalita a kontrolované pestovanie majú veľký význam.V ponuke nájdete aj produkty pre fanúšikov špeciálnych zmesí. Chceli by ste v lete skúsiť šatku s konope? Alebo hľadáte vlnenú šatku na zimu? Žiadny problém! V sortimente Fidella nájdete babyšatky vyrobené z vlny, konope a ľanu v závislosti od vašej chuti a požiadavkiek.

 

Viac na stránkach výrobcu Fidella.

 

Nenašli ste požadovaný produkt tohto výrobcu v našom E-shope? Neváhajte nás kontaktovať  tu a my pre vás radi zabezpečíme všetko potrebné.

 

Dodacie doby neskladových produktov sú závislé od konkrétneho modelu. Radi Vám ich na požiadanie upresníme.

Copyright 2016 - 2024 © babysatky.sk