Lucky Industry - inovatívne šatky a nosiče pre deti

Spoločnosť Lucky Industry je jednou z najstarších a najobľúbenejších značiek v Japonsku. Špecializuje sa na výrobu nosiacich pomôcok pre deti a bábätká. Jej zakladateľom bol v roku 1934 pán Takeo Higuchi.

Lucky Industry SlingsLucky Industry vyrába svoje produkty už viac než 80 rokov. Vlastní dve továrne, jednu v Japonsku a druhú v Čine. V posledných rokoch sa špecializuje predovšetkým na výrobu tzv. „užitočných“ nosidielok. „Postupne sme si začínali uvedomovať, že klasické nosiče skýtajú niekoľko problematických aspektov: sú príliš veľké, ťažké a zložité. Preto sme sa rozhodli skúsiť vyrábať omnoho jednoduchšie typy.“ Ako prvé uvidelo svetlo sveta inovatívne poponášadlo Suppori, ktoré sa môže pochváliť radou ocenení. Potom prišlo na rad poponášadlo Wacotto, vodné Ring Sling Sukkiri Sling a mnohé ďalšie výrobky.

Jednou z najjednoduchších a najúčinnejších vecí, ako byť blízko svojmu dieťatku je nosenie. Preto sú nosiče či šatky hojne využívané.

Poponášadlá a výrobky značky Lucky Industry nás veľmi zaujali, sami sme ich ako rodičia vyskúšali na svojich deťoch. Sme presvedčení, že by ich ocenily taktiež mnohé maminky a mnohí ockovia i v našich končinách, a preto sme sa rozhodli sprostredkovať ich predej taktiež na Slovensku.

Prajeme pohodové a šťastné nosenie!

babysatky.sk

Copyright 2016 - 2024 © babysatky.sk