Sensimo

Výrobca šatiek na nosenie detí Sensimo vám prináša obľúbené, mäkučké šatky s veľmi príjemnou cenovkou, z ktorých sa môže tešiť každý.

 

o nás 


Šatky Sensimo vznikli z lásky k ľuďom a z lásky k šatkám. Sme priateľky a mamičky plné nápadov a energie, ktoré milujú nosenie detí.

Premýšľate, prečo šatky Sensimo? Názov Sensimo je v skratke ,,citlivá mama" a veríme, že všetky deti najviac potrebujú citlivé mamy. Vytvorili sme Sensimo vďaka našej skúsenosti s nosením detí a dizajnom.

Je to už takmer 6 rokov, keď som videla šatku prvýkrát a urobila svoj prvý vzor.

Láska k šatkám nikdy nekončí! Radi by sme vám preto priniesli veľa krásnych šatiek a radosti z nosenia v nich.

Sme závislí na láske, akú môžeme vidieť v nosiacom svete, a to je tiež našou motiváciou.

 

Šťastné nosenie!

 

 

kvalita


Všetky naše šatky sú vyrobené v Európskej únii v súlade s prísnou normou Öko-Tex Standard 100. Bezpečnosť a ochrana zdravia sú našimi prioritami.

Naši odborníci pracovali na kvalite šatiek tak, že v súčasnosti sú naše šatky perfektným produktom na nosenie detí. Parametre ako aj druh priadze, jej hrúbka, hustota tkania, a typ väzby sú dôkladne a starostlivo kontrolované a riadené.

Sensimo šatky sú vyrobené s použitím väzbieb ako krížová, diamant a špeciálnej žakárovej väzby. Druh priadze, jej hrúbka a druhy používaných tkanin zaručujú správnu pevnosť a pružnosť materiálu, ktorý zabezpečuje potrebnú podporu pre chrbticu dieťaťa a extrémne pohodlie pre nositeľa. Naše šatky taktiež prechádzajú veľmi jedinečným procesom úpravy a stabilizácie. Tieto veľmi špeciálne procesy sa podieľajú na tom, že šatky sú mimoriadne mäkké, lesklé, a zaručujú rovnakú dĺžku aj po mnohých praniach. Z tohto dôvodu sa im hovorí, že sú "maslovo mäkké".

Sensimo šatky sú pripravené na použitie ihneď po vybalení. Ich mäkkosť, a ďalšie vlastnosti ako: stredné markery, technické parametre, a samozrejme výnimočná krása, umožňujú bezpečné a pohodlné používanie, rovnako ako poskytujú mame alebo otcovi radosť a šťastie z blízkosti ich dieťatka. A vaše dieťa môže skúmať svet z bezpečného a láskyplného miesta vo vašej blízkosti s ukľudňujúcim a známym zvukom vášho srdca.

Tu v Sensimo, máme taktiež svoje rodiny. A preto vieme, že dôležité je nielen kontaktné rodičovstvo a nosenie detí, ale aj zdravý životný štýl. To je dôvod, prečo sú naše šatky balené do ekologických vrecúšok zo 100% bavlny, ktoré sa môžu opätovne použiť napríklad pri každodennom nakupovaní.

 

 

veľkosti

 

Pri výbere veľkosti šatky je veľmi dôležité vziať do úvahy typ nosenia, akým plánujete nosiť, rovnako ako Vašu veľkosť a veľkosť Vášho dieťaťa.

Veľkosti 3 - 4 - sú skvelé pre jednoduché úväzy pre staršie deti, obvykle, môžete použiť nasledovné "malý návod":
Veľkosti 5 - 6 - sú ideálne pre predné krížne úväzy;
Veľkosti 7 - 8 - sú ideálne, keď je potrebná dĺžka navyše.

Obráťte sa na miestne nosiace skupiny, alebo online komunity, YouTube videá pre viac informácií ohľadom rôznych typov úväzov.

Prečítajte si tiež naše odporúčania o bezpečnosti a vždy sa riaďte zdravým rozumom, keď nosíte. Ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku, tak s najväčšou pravdepodobnosťou niečo naozaj nebude v poriadku.

 

Prax, cvičenie a samozrejme užívať  si nosenie!!!!

 

Veľkosť 3 - 3,2m
Veľkosť 4 - 3,6m
Veľkosť 5 - 4,2m
Veľkosť 6 - 4,6m
Veľkosť 7 - 5,2m
Veľkosť 8 - 5,6m

 

bezpečnosť


Nosiť bezpečne znamená:

vždy nosiť dieťa tvárou k sebe
yysoko a vzpriamene
brada hore
Dostatočná podpora a pohodlie
Byť dostatočne blízko, aby ste mohlli dieťa pobozkať
Je veľmi dôležité, aby ste umiestniť dieťa do šatky správne. Dieťa by malo byť "Viditeľné" - to znamená, uistite sa, že dieťa tvár nemá vtlačenú tvár do štruktúry nosiča, alebo do tela opatrovateľa. Skontrolujte, či hlava dieťaťa je nad šatkou a že jeho tvár je vždy viditeľný, aby mohlo dýchať. Šatka nezakrýva tvár Vášho dieťaťa. Upchatie dýchacích ciest vášho dieťaťa môže viesť k jeho uduseniu. Pri nosení v šatke, by mali byť deti umiestnené takým spôsobom, že ich brada nie je vlačené do hrudníka. Prosím, uistite sa, že Vaše dieťa usadené v šatke, má dostatočnú oporu - dieťa je otočené do vnútra na prednej strane tak, že je v optimálnej prirodzenej polohe, ako by bolo pri nosení na rukách. Vždy majte svoje dieťa "dosť blízko, aby ste ho mohli pobozkať" a tiež aby ste ho mohli sledovať po celú dobu.

Nikdy nenoste svoje dieťa v motorovom vozidle! Toto môže mať v prípade nehody za následok vážne zranenie alebo smrť! Tiež nenoste vaše dieťa pri jazde na motocykly, bicykly, alebo pri kosení trávnikov. Nepokúšajte sa počas nosenia robiť niečo, čo by nemalo dočinenia s malým dieťaťom v náručí. Postupujte podľa zdravého rozumu a vyhýbajte sa akejkoľvek rizikovej činnosti, ktorá môže ohroziť život vášho dieťaťa a Vás.

Vždy skontrolujte vašu šatku, aby ste sa ubezpečili, že je v dobrom stave. Ak zaznamenáte akékoľvek poškodenie výrobok nepoužívajte. Nepoužívajte výrobok, ktorý sa zdá byť poškodený.

Nosiť svoje dieťa v tkanej šatke je úplne bezpečné. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa cítite nepríjemne obráťte na miestnu nosiacu skupinu vo vašom okolí alebo nám napíšte na info@babysatky.sk. Radi vám pomôžeme. Musíte si však uvedomiť, že bezpečnosť vášho dieťaťa je predovšetkým vaša zodpovednosť.

 

 

Video Sensimo

 
 

Viac o Sensimo nájdete na stránkach výrobcu.

 

Nenašli ste požadovaný produkt tohto výrobcu v našom E-shope? Neváhajte nás kontaktovať  tu a my pre vás radi zabezpečíme všetko potrebné.

 

Dodacie doby neskladových produktov sú závislé od konkrétneho modelu. Radi Vám ich na požiadanie upresníme. 

Produkty Sensimo
Prejsť na produkty
SENSIMO

 

 

Copyright 2016 - 2024 © babysatky.sk