Ergonomické nosiče

Renomovaný rumunský výrobca veľmi kvalitných ergonomických nosičov pre deti. Nosiče ISARA sú obľúbené a vyhľadávané v rámci celej Európy.

 

 

 

Ergonomické nosiče pre deti ISARA  navrhnuté v spolupráci s poradcom nosenia, spĺňajú najvyššie očakávania nosiacich mamičiek!

 

Isara sa stará predovšetkým o bezpečnosť Vašich detí. Preto je našou prioritou používať pri výrobe len vysoko kvalitné materiály. Veľké množstvo investícií bolo vynaložených predovšetkým v rámci testovania materiálov, aby bola bezpečnosť do najmenších detailov v súlade s európskymi požiadavkami, od tkanín cez pracky až po popruhy: pracky a suchými zipsami, sú od svetovo najprestížnejších značiek, uznávaných aj v automobilovom priemysle pre ich spoľahlivosť a odolnosť. Doplnené boli aj ďalšie pružné pásy pre zvýšenie bezpečnosti, pamäťováj pena pre

Vytvoril babywearing poradca a matka 2, Isara spĺňa najvyššie očakávania babywearing mamu!

 

Isara sa stará o vašu bezpečnosť child`s, that`s prečo používať len vysoko kvalitné materiály bolo našou prioritou. Veľké množstvo Investment bol podaný v rámci testovanie materiálov tak, aby bola v súlade s európskou úroveň bezpečnosti najmenších detailov, z tkanín do praciek a popruhov: pracky a suchými zipsami, sú z Svetová 'najprestížnejšie značky, uznávané aj v automobilovom priemysle pre spoľahlivosť a vytrvalosť. boli pridané ďalšie pružné pásky pre väčšiu bezpečnosť, pamäťová pena pre Vaše pohodlie a popruhy bol špeciálne tkané pre nás.

 

Pre umocnenie zážitku sú tkaniny, ktoré používame neuveriteľne mäkké, zo 100% bavlny alebo zo 100% organickej bavlny s certifikátom GOTS, najdôležitejšie osvedčenia pre organické látky a sociálnej zodpovednosti.

 

Pozrite si graf, ktorý môže byť použitý aj ako návod, a spoznajte nosiče Isara ešte lepšie.

 

Isara nosiče prehľad

 

 

 

Isara

Prejsť na nosiče

ISARA

 

 

Copyright 2016 - 2024 © babysatky.sk